Dovolujeme si Vás pozvat na Informační seminář pro obce, jehož programový obsah bude totožný se semináři ze dne 18. a 22. března 2024, neboť z kapacitních důvodů nebylo možné umožnit účast všem zájemcům.

Tématem semináře budou aktuální informace pro obce, jako vlastníky sítí technické a dopravní infrastruktury, k jejich povinnostem v kontextu spuštění DTM kraje k 1. 7. 2024.

Seminář bude konat v úterý 16. dubna 2024 od 9:00 hod v prostorách Krajského úřadu Jihočeského kraje, U Zimního stadionu 1952/2.

Seminář není prioritně určen pro obce, které se účastní 2. vlny mapování pro DTM Jihočeského kraje (seznam zde). Pro tyto obce bude zorganizován samostatný seminář v jiném termínu.

Program:

1. Aktuální informace o DTM Jihočeského kraje
  2. Portál DMVS (zadávání částí a rozsahů editace DTI v Informačním systému DMVS)
  3. Povinnosti obce jako editora DTM Jihočeského kraje
  4. Metodická pomoc krajského úřadu obcím
  5. ČEVAK jako editor vodohospodářských dat pro obce
  6. Dotazy a diskuze

Pro účast na semináři prosím vyplňte přihlašovací formulář.

Další informace včetně prezentace ke stažení naleznete v sekci Pro obce.